Usługi

Ozonowanie przedszkoli, żłobków i szkół

Masz już dosyć wysyłania dziecka na 2 dni do przedszkola a w efekcie kolejnej wizyty u lekarza bo znowu coś „złapało”?

MY tez!!! dlatego mamy ROZWIĄZANIE na częste INFEKCJE!!!

Dzieci zazwyczaj łapią infekcje w przedszkolach, żłobkach, szkołach lub Salach Zabaw. Z uwagi na to, że są to pomieszczenia zamknięte i w każdym z nich przebywa dużo dzieci, jest to idealne środowisko do rozwoju bakterii oraz wirusów.

Przedszkola zazwyczaj nie są dezynfekowane… stąd dzieci tak często wracają do domu z większą lub mniejszą infekcją ;(
Małym dzieciom trudno wytłumaczyć, aby nie wkładały zabawek do buzi…
Pomyśl więc ile dzieci jest w grupie lub klasie Twojego dziecka , ile razy dotykało jedną zabawkę…zazwyczaj nie myjąc rąk…DRAMAT.

Dlatego też, musimy dbać o nasze pociechy i troszczyć się o pomieszczenia gdzie przebywają….

Regularne zabiegi OZONOWANIA skutecznie zapobiegną infekcjom oraz zakażeniom. Co najważniejsze ozon jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Ozon skutecznie oczyszcza pomieszczenia, a także znajdujące się w nich wyposażenie takie jak meble, ZABAWKI, PLUSZAKI, plastikowe piłeczki, dywany oraz wszystkie inne dostępne przedmioty.

Ozonowanie to także najlepsza metoda na pozbycie się roztoczy oraz grzybów. Dzięki naszym profesjonalnym urządzeniom służącym do ozonowania jesteśmy w stanie w krótkim czasie odkazić nawet pomieszczenia o bardzo dużej powierzchni.

Zabierając swoje dziecko do Sali Zabaw, wybieraj to gdzie pomieszczenie jest dezynfekowane bezpieczną metodą OZONOWANIA.

Ozonowanie kamienic z zaduchu i zapachu stęchlizny

Ozonowanie mieszkań np. przed narodzinami  nowego członka rodziny

Ozonowanie mieszkań po przebytych chorobach zwłaszcza dzieci

  • usługę ozonowania można przeprowadzać w pomieszczeniach gdzie znajdują się produkty spożywcze i żywność bez obawy o ich skażenie – po zastosowaniu ozonu brak jest niepożądanych pozostałości, generatory ozonu wyposażone w wydajne wentylatory są w stanie równomiernie rozprowadzić ozon w całym pomieszczeniu bądź w miejscach trudno dostępnych, sprawiając iż dezynfekcja ozonem jest dokładniejsza od metod klasycznych np. oprysków.
  • ozonowanie skutecznie dezynfekuje nie tylko przedmioty i powierzchnie lecz ozon jako gaz znakomicie oczyszcza powietrze i atmosferę – będąc idealnym rozwiązaniem przy likwidacji przykrych i uciążliwych zapachów – w DEODORYZACJI

Ozonowanie samochodów i klimatyzacji

Ozonowanie zabytkowych aut ze „starego zapachu”

Ozonowanie salonów fryzjerskich i salonów kosmetycznych

Ozonowanie siłowni i sal gimnastycznych

Ozonowanie transportów publicznych (busów, autobusów)

Ozonowanie mieszkań np. w trakcie wynajmu po palaczu

Ozonowanie mieszkań np. po zwierzętach (alergie)

Ozonowanie mieszkań w celu usunięcia alergenów