Współpraca

Ściśle współpracujemy z firmą Fresh-Air

Firma montuje automatyczne niemieckie nawiewniki okienne, które poprawiają wentylację w mieszkaniach zapobiegają ich zawilgoceniu, zagrzybieniu oraz niwelują tworzący się zaduch.
Rozwiązania jakie proponuje pomagają „udrożnić” wentylację w mieszkaniach, domach i innych lokalach. Montowane nawiewniki okienne zwiększają dostęp powietrza do pomieszczeń. Jest to system „inteligentny” ponieważ sam reguluje dostęp powietrza do pomieszczenia, w którym jest zamontowany.
W przypadku dużych powiewów wiatru zamyka się, co zapobiega nawiewaniu zbyt dużej ilości zimnego powietrza z zewnątrz, co jest rzeczą normalną we wszystkich innych systemach oferowanych na naszym rynku.
Jest to rozwiązanie sprawdzone miliony razy w praktyce na rynku m.in. niemieckim i austriackim. Wszystkie nowe okna w Niemczech są wyposażane w rozwiązania, które Państwu proponuje.
Montaż nawiewników nie wymaga wiercenia otworów na wylot w ramach okiennych, co powoduje ich rozszczelnienie, utratę wartości izolacji akustycznej i cieplnej oraz zbieranie się brudu i wilgoci wewnątrz ramy, co może skutkować tworzenie się zagrzybienia w jej wnętrzu.
Montowane nawiewniki są niewidoczne przy zamkniętym oknie co jest jedna z ich zalet.

Produkty

Poprawa wentylacji w mieszkaniach z oknami PVC oraz nowoczesnymi oknami drewnianymi i aluminiowo drewnianymi. Zwiększenie dopływu świeżego powietrza z zewnątrz co zapobiega tworzeniu się wilgoci i zagrzybienia w pomieszczeniach.

 

Kontakt

Telefon:  693-434-807

E-mail:

info@fresh-air.pl

Montaż nawiewników  na terenie:
Łódź i okolice
Zgierz
Łęczyca
Ozorków
Bydgoszcz